Strona główna » Blog » Ecoperla Slimline CS – teraz jeszcze bardziej wydajne

zmiękczacze wody Ecoperla Slimline CS

Ecoperla Slimline CS – teraz jeszcze bardziej wydajne

Kompaktowe zmiękczacze wody Ecoperla Slimline CS zaprezentowała w zeszłym roku marka Ecoperla. Nawet nie musiały być za bardzo reklamowane, ponieważ wiele osób decydowało się na nie niemal od razu. Jak to możliwe? Głównie za sprawą bardzo długiej gwarancji i doskonałych komponentów.

zmiękczacze wody Ecoperla Slimline CS

W styczniu 2018 marka Ecoperla wraz z Erie Water Treatment zdecydowała się na udostępnienie nowej wersji zmiękczacza wody Ecoperla Slimline CS z udoskonaleniami. Co zmieniono, by zmiękczacz wody był jeszcze bardziej ekonomiczny i wydajny?

Najważniejszą zmianą jest wprowadzenie dźwiękowego alarmu zbiornika solanki. Od teraz urządzenie samo nas poinformuje o potrzebie uzupełnienia zbiornika solanki. Koniec ze stałą obserwacją zbiornika i panelu sterującego. Od teraz obsługa będzie jeszcze bardziej komfortowa.

Oprócz tego wprowadzono szereg niewielkich, ale znaczących zmian kosmetycznych:

Zmieniono konstrukcję elektrozaworów. Obecnie mają bardziej uproszczoną budowę, a to wpływa na znikome prawdopodobieństwo wystąpienia awarii

Producent zadbał, aby zmiękczacz wody zużywał jeszcze mniejsze ilości prądu. Pomogła w tym zmiana zasilacza na bardziej oszczędny. W dodatku pewne modyfikacje pozwoliły na zasilanie urządzenia prądem stałym DC.

Modyfikacji uległ też układ solankowania. Została w nim wymieniona część elementów. Teraz układ będzie trwalszy i mniej narażony na zużycie.

Dowiedz się więcej o najpopularniejszym modelu Ecoperla Slimline CS na https://www.filtry-do-wody.info/produkt/zmiekczacz-ecoperla-slimline-cs-30/

Dobre i potrzebne zmiany

Ecoperla Slimline CS ma w swojej serii aż 5 modeli do wyboru. Każdy z nich cieszy się sporą popularnością. Dobrze, ze marka Ecoperla chce stawiać na rozwój i zapewniać swoim użytkownikom coraz doskonalsze rozwiązania w uzdatnianiu wody.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.