Strona główna » Blog » Ecoperla Tower – specjalna seria o dużych wydajnościach

Wydajna seria Ecoperla Tower do filtracji wody w domu

Ecoperla Tower – specjalna seria o dużych wydajnościach

Zbyt wysokie stężenie żelaza w wodzie użytkowej jest jednym z problemów najpowszechniej spotykanych. Dotyczy to zwłaszcza sytuacji, gdy głównym ujęciem wody jest studnia. Wówczas woda może zmienić swoją barwę, a także zapach oraz smak. Powoduje również bardzo duża ilość szkód w każdym gospodarstwie domowym korzystającym z tego źródła. Rozwiązaniem tych kłopotów mogą być dopiero odpowiednie urządzenia o dużych wydajnościach.

Który produkt wybrać?

Ecoperla Ironitower z serii Ecoperla Tower to praktyczne rozwiązanie kłopotów z wysokim poziomem żelaza w wodzie użytkowej. Urządzenie posiada doskonale dobrane filtracyjne złoże, które może zapewnić bardzo dokładne i wydajne oczyszczanie każdego źródła wody. Dzięki temu możliwe jest uzyskanie odpowiednich jej parametrów, przez co stanie się o wiele bezpieczniejsza w użytkowaniu oraz zdrowsza.

Dodatkowe udogodnienia dla użytkownika

Dodatkową zaletą systemu Ecoperla Ironitower jest obecność zintegrowanego zestawu dopasowanych ustawień głowicy sterującej, w postaci Ecoperla Smart System. Dzięki temu praca systemu jest bezawaryjna oraz prawidłowa, a urządzenie może liczyć na kompletną i w odpowiedni sposób przeprowadzoną regenerację. Użytkownik może indywidualnie dopasować wszystkie ustawienia obecne w systemie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.