Strona główna » Blog » Jaka jest alternatywa dla generatora wodoru?

woda alkaliczna z wkładem Ecoperla Elixir

Jaka jest alternatywa dla generatora wodoru?

Obecnie dużą popularnością cieszą się nie tylko filtry kuchenne takie jak odwrócona osmoza, ale także urządzenia, dzięki którym można otrzymać wodę o specjalnych właściwościach, które pozytywnie oddziałują na organizm.

Czym jest woda wodorowa?

Woda wodorowa jest jedną z chętniej kupowanych wód prozdrowotnych. Ma właściwości antyoksydacyjne, pomaga w walce z wolnymi rodnikami, pomaga zachować równowagę kwasowo-zasadową, a w dodatku pomaga w utrzymaniu wysokiej odporności, a to jeszcze nie wszystko.

Wodę wodorową da się uzyskać na kilka sposobów: poprzez elektrolizę w jonizatorze, wzbogacanie wody o wodór na przykład za pomocą generatora wodoru lub poprzez reakcję magnezu z czystą wodą.

Niestety, jonizatory wody są drogie, generatory wodoru podobnie. Nie każdego stać na zakup takiego rozwiązania. W dodatku te urządzenia zabierają sporo cennego miejsca w kuchni.

Jaka jest alternatywa?

Świetnym i ekonomicznym sposobem na wodę wodorową jest wkład rewitalizujący Ecoperla Elixir. Jego złoże stanowi czysty magnez. Podczas reakcji z wodą powstaje ciecz o niezwykłych właściwościach:

  • o wysokim, zasadowym pH
  • pełna magnezu ważnego dla organizmu
  • zawierająca aktywny wodór

Ecoperla Elixir jest wkładem, który bez trudu można podłączyć do większości filtrów kuchennych (ultrafiltracji, nanofiltracji, odwróconej osmozy). Świetnie sprawdza się zamiast mineralizatora i daje o wiele lepsze efekty. W dodatku jest nieodłączną częścią odwróconej osmozy Ecoperla Rosa.

Przeczytaj więcej o filtrach kuchennych: https://www.krainawody.pl/blog/news/popularne-systemy-do-filtracji-wody-w-kuchni

Zaoszczędź czas i pieniądze

Już nie musisz oszczędzać, by cieszyć się zdrową wodą o odpowiednich parametrach. Regularne spożywanie wody po wkładzie rewitalizującym Ecoperla Elixir może dodać organizmowi energii i lepiej go nawodnić.

One comment

  1. Justyna Wolińska says:

    Super sprawa, potwierdzam 🙂 Nie wiem, czy picie takiej wody non stop jest zdrowe, nie mam pojęcia. Ale filtr Ecoperla Rosa posiada kranik z wodą oczyszczoną i wodą alkaliczną, co według mnie jest świetnym rozwiązaniem. Nie żałuję, że zainwestowałam i polecam!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.