Strona główna » Blog » Woda ze studni – co kryje? Jak uzdatniać?

stacja wielofunkcyjna Ecoperla Multitower

Woda ze studni – co kryje? Jak uzdatniać?

Nie da się ukryć że woda ze studni posiada wiele zanieczyszczeń, które nie tylko obniżają jej jakość, ale również i walory smakowe. Dlatego, aby temu zapobiec ważne jest uzdatnianie wody. W przypadku studni doskonale sprawdzi się stacja wielofunkcyjna polskiej marki z serii Ecoperla Multitower.

Usuwanie wielu zanieczyszczeń jednocześnie

Stacja wielofunkcyjna usuwa nie tylko wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia, ale również sprawia, że woda przestaje być twarda. Stosowanie stacji wielofunkcyjnej pozwala również na skuteczną ochronę kotłów grzewczych przed powstawaniem na nich osadu, który mógłby doprowadzić nawet do uszkodzenia.

Korzyści ze stosowania stacji wielofunkcyjnej

Choć dla wielu może być to dość zaskakujące, warto wiedzieć również, że uzdatnianie wody często może prowadzić do zmniejszenia kosztów ogrzewania budynku. Dzięki temu że stacja wielofunkcyjna poza usuwaniem zanieczyszczeń również zmiękcza wodę, nie tylko poprawia się jakość prania, ale również i stan skóry, na którą zbyt twarda woda nie oddziałuje pozytywnie.

Czysta i pozbawiona zanieczyszczeń i twardości woda pozwala także na zmniejszenie ilości stosowanych detergentów do czyszczenia w domowym gospodarstwie. Nie da się ukryć że ty również znacząco wpływa na oszczędności budżetu domowego.

10 lat gwarancji

Eksperci polskiej marki Ecoperla dbają o zadowolenie i wsparcie techniczne swoich Klientów! Stacje wielofunkcyjne Ecoperla Multitower są objęte aż 10-letnią gwarancją! Warto zwrócić na to uwagę przy wyborze odpowiedniego urządzenia filtracyjnego do swojego domu.

3 comments

  1. Matylda Paw. says:

    Fajna sprawa, jeśli ma się zanieczyszczoną wodę i w dodatku twardą. Siostra chciała kupić zmiękczacz wody, ale okazało się, że ma jeszcze przekroczone żelazo i właśnie polecono jej podobną stację wielofunkcyjną. Fajna sprawa, bo woda jest czyściutka i ładnie zmiękczona 🙂

  2. Maria says:

    Sama mam wodę z wodociągu, ale dziadkowie niedawno zdecydowali się na kupno małej działki ze studnią. Byli przekonani, że woda ze studni będzie dużo lepsza od wodociągowej, jednak szybko zgasiłam ich zapał, zabierając ich wodę do analizy. Nie było bardzo źle, ale woda zdatna do picia nie była 🙂

  3. OlaOla says:

    Mało kto wie (mając wodę miejską) ze woda ze studni może mieć takie słabe parametry. Zawsze miałam wodę miejską, dopiero teraz gdy buduję swój dom, mam wodę ze studni, bo po prostu nie mamy innego wyjścia. Musimy ją oczywiście uzdatniać i z tego co wiem, wcale nie mamy złych parametrów. Podobno przekroczenia żelaza i manganu sa bardzo popularne i niektórzy wydają naprawdę dużo pieniędzy, żeby mieć czystą wodę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.