Kompaktowe zmiękczacze wody Ecoperla Slimline CS zaprezentowała w zeszłym roku polska marka Ecoperla. Nawet nie musiały być za bardzo reklamowane, ponieważ wiele osób decydowało się na nie niemal od razu. Jak to możliwe? Głównie za sprawą bardzo długiej gwarancji i doskonałych komponentów.

zmiękczacze wody Ecoperla Slimline CS

W styczniu 2018 polska marka Ecoperla wraz z Erie Water Treatment zdecydowała się na udostępnienie nowej wersji zmiękczacza wody Ecoperla Slimline CS z udoskonaleniami. Co zmieniono, by zmiękczacz wody był jeszcze bardziej ekonomiczny i wydajny?

Najważniejszą zmianą jest wprowadzenie dźwiękowego alarmu zbiornika solanki. Od teraz urządzenie samo nas poinformuje o potrzebie uzupełnienia zbiornika solanki. Koniec ze stałą obserwacją zbiornika i panelu sterującego. Od teraz obsługa będzie jeszcze bardziej komfortowa.

Oprócz tego wprowadzono szereg niewielkich, ale znaczących zmian kosmetycznych:

Zmieniono konstrukcję elektrozaworów. Obecnie mają bardziej uproszczoną budowę, a to wpływa na znikome prawdopodobieństwo wystąpienia awarii

Producent zadbał, aby zmiękczacz wody zużywał jeszcze mniejsze ilości prądu. Pomogła w tym zmiana zasilacza na bardziej oszczędny. W dodatku pewne modyfikacje pozwoliły na zasilanie urządzenia prądem stałym DC.

Modyfikacji uległ też układ solankowania. Została w nim wymieniona część elementów. Teraz układ będzie trwalszy i mniej narażony na zużycie.

Dowiedz się więcej o najpopularniejszym modelu Ecoperla Slimline CS na https://www.filtry-do-wody.info/produkt/zmiekczacz-ecoperla-slimline-cs-30/

Dobre i potrzebne zmiany

Ecoperla Slimline CS ma w swojej serii aż 5 modeli do wyboru. Każdy z nich cieszy się sporą popularnością. Dobrze, że polska marka Ecoperla chce stawiać na rozwój i zapewniać swoim użytkownikom coraz doskonalsze rozwiązania w uzdatnianiu wody.