Jeśli woda w Twoim gospodarstwie domowym jest twarda, z pewnością borykasz się z problemem zacieków na urządzeniach sanitarnych i czajnikach. Wiesz, jak ciężko je usunąć. Możesz jednak nie wiedzieć, że używanie twardej wody znacznie skraca żywotność sprzętów AGD, takich jak pralka czy zmywarka, a także negatywnie wpływa na stan twoich włosów i skóry.

Na szczęście okazuje się, że jest na to sposób. Polska marka Ecoperla, wprowadziła na rynek urządzenie, dzięki któremu twarda woda przestaje być problemem. Specjalny Ecoperla Perfect System zastosowany w zmiękczaczu wody Ecoperla Toro 24 sprawia, że uzyskujemy wodę o optymalnych parametrach bez żadnego wysiłku z naszej strony. Jest to zmiękczacz wody, który łączy wygodę użytkowania z oszczędnością wody i złoża filtrującego.

Nowoczesne zmiękczanie wody

Dla przeciętnego użytkownika nie bez znaczenia jest też design, znacznie odbiegający od innych urządzeń na rynku. Małe rozmiary i oryginalny kształt sprawią, że zmiękczacz doskonale wpasuje się nawet do małych pomieszczeń. Ważne jest to, że montaż zmiękczacza Ecoperla Toro 24 nie nastręcza żadnych trudności i każdy użytkownik poradzi z nim sobie bez trudu.

Zmiękczacz wody Ecoperla Toro 24 został wyposażony w ulepszoną głowicę sterującą. Dzięki wprowadzeniu takiego rozwiązania, producentowi udało się wyeliminować wszelkie niedogodności pojawiające się podczas użytkowania poprzedniej wersji modelu. Większa ilość złoża, przy zachowaniu tych samych niewielkich ilości wody i soli potrzebnych do regeneracji, gwarantuje ponadprzeciętną skuteczność oraz pełną higienę zmiękczania wody.

Twarda woda już nigdy więcej nie musi być problemem, a środki na odkładający się kamień mogą odejść w zapomnienie!

Sprawdź więcej informacji o Ecoperla Toro 24: https://www.krainawody.pl/668-zmiekczacz-ecoperla-toro-24.html

10 lat gwarancji

Eksperci polskiej marki Ecoperla dbają o zadowolenie i wsparcie techniczne swoich Klientów! Zmiękczacze wody z serii Ecoperla Toro są objęte aż 10-letnią gwarancją! Warto zwrócić na to uwagę przy wyborze odpowiedniego urządzenia filtracyjnego do swojego domu.