Od teraz w sklepach z branży uzdatniania wody znajdziemy nowość! Kompaktowe zmiękczacze wody z serii Ecoperla Vita to idealna propozycja dla tych, którzy nie mają zbyt wiele miejsca w swoich domach na montaż urządzenia pomocnego w zwalczaniu wysokiego stopnia twardości wody.

Gdy twarda woda daje o sobie znać!

Twarda woda to bardzo trudny przeciwnik! Pierwszym, co możemy zauważyć przy jej użytkowaniu jest osadzanie się kamienia na kranach, zlewach, bateriach prysznicowych, wewnątrz czajnika czy ekspresu do kawy. Korzystanie z twardej wody może spowodować dotkliwe i kosztowne awarie kotłów grzewczych, problemy związane ze skórą i włosami, o połowę większe zużycie detergentów, zniszczone pranie, częstszą wymianę domowego AGD. Z miękką wodą możesz zaoszczędzić, zwiększyć komfort codziennego korzystania z wody, a także zabezpieczyć domowe instalacje sanitarne. Skuteczna walka z twardą wodą jest możliwa dzięki zastosowaniu zmiękczacza wody!

Ecoperla Vita – zmiękczacze wody na wymiar!

Do takiego celu powstała nowa seria kompaktowych zmiękczaczy wody od polskiej marki Ecoperla. Ecoperla Vita świetnie sprawdzi się w gospodarstwach domowych, które nie dysponują dużą przestrzenią na montaż. Czasami zdarza się, że mieszkańcy chcą walczyć z twardą wodą, jednak podczas poszukiwania idealnego miejsca na montaż zmiękczacza wody nagle okazuje się, że nie ma na niego zbyt wiele przestrzeni.

Projektanci Ecoperla Vita tworząc tą serię starali się, aby zajmowała ona jak najmniej miejsca. Stąd niezbyt duża szerokość i głębokość obu modeli. Ecoperla Vita 12 jest na tyle mały, że zmieści się nawet pod blatem. Nie jest wyższy niż 60 cm. Tą serię można postawić w zabudowie lub we wnękach, o ile oczywiście umożliwiają to warunki instalatorskie. Ecoperla Vita 25 jest z kolei przeznaczony na potrzeby większych rodzin.

Zalety zmiękczaczy wody Ecoperla Vita

Zmiękczacze wody Ecoperla Vita są serią wyposażoną w bardzo dobre jakościowo komponenty. Znajdziemy w nich głowicę sterującą od znanej i cenionej firmy Clack oraz monosferyczną żywicę jonowymienną Lewatit. Regeneracja jest typu UpFlow.

Ecoperla Vita jest serią bardzo ekonomiczną. Te zmiękczacze wody posiadają ustawienia Ecoperla Perfect System. Dzięki nim na regenerację pobierane są minimalne niezbędne ilości wody oraz soli regeneracyjnej. Przy tym zachowana jest pełna żywotność żywicy jonowymiennej i spada ryzyko wystąpienia awarii zmiękczacza wody. Dodatkowym atutem jest fakt, że Ecoperla daje aż 10 lat gwarancji na cały produkt.

Nie zwlekaj z wyborem!

Ecoperla Vita to naprawdę ciekawa propozycja. Solidne zmiękczacze wody, które nie zawiodą podczas codziennej pracy i dostarczą miękką wodę w całym domu, a przy tym są dostępne w rozsądnej cenie. Szukaj w dobrych sklepach z branży uzdatniania wody!