Ecoperla Revo to rewolucyjna nowość od polskiej marki Ecoperla. Sprawdź, czym różni się od standardowych systemów odwróconej osmozy! Dlaczego może być idealnym kandydatem do nowoczesnej kuchni? Czym zachwyca Ecoperla Revo?

Mniejsza od standardowych systemów odwróconej osmozy

Odwrócona osmoza Ecoperla Revo nie posiada oddzielnego zbiornika na magazynowanie wody. To sprawia, że zajmuje naprawdę mało miejsca. Dodatkowo można ją zamontować zarówno w pionie, jak i w poziomie. Zmieści się do szafki i szuflady. Nie musisz posiadać dużej kuchni, by z niej korzystać! Produkt można zamontować samodzielnie! Do tego serwisowanie musi odbywać się wyłącznie raz na rok i trwa dosłownie chwilę!

Inteligentny kranik w zestawie

Zestaw Ecoperla Revo zawiera wylewkę, która różni się od standardowych. Posiada wbudowany wyświetlacz, dzięki któremu możemy:

  • Sprawdzić stan czystości wkładów filtracyjnych – obwódka na wyświetlaczu pozostanie niebieska, jeśli stan wkładów filtracyjnych jest naprawdę dobry. Zmieni kolor na fioletowy, jeśli do wymiany pozostało około 150 litrów wody lub około 15 dni. Czerwona obwódka informuje o potrzebie natychmiastowej wymiany wkładów
  • Skontrolować jakość wody – kropelka na wyświetlaczu zmienia kolor z niebieskiego na fioletowy, z fioletowego na czerwony, informując o jakości pobieranej wody

Świetne zabezpieczenia

W odwróconej osmozie Ecoperla Revo mamy do czynienia z kilkoma zabezpieczeniami zapewniającymi pewność prawidłowej pracy i szybkiej reakcji podczas ewentualnych problemów. Pierwszym zabezpieczeniem jest system Aquastop. To czujnik, który natychmiast po wykryciu wycieku wody zamyka jej dopływ do Ecoperla Revo. W ten sposób przed zalaniem chroniona jest cała kuchnia. Mikroprocesor stale diagnozuje przebieg pracy. Jeśli filtr kuchenny nie jest używany powyżej 24 godzin, uruchamiane jest płukanie całego urządzenia wewnątrz w celu zachowania najwyższej higieny. Ponadto mamy jeszcze dźwiękowy alarm, który informuje o potrzebie wymiany wkładów filtracyjnych na nowe lub błędach podczas pracy.

Możliwość kontroli jakości wody

Wiele obecnych na rynku systemów odwróconej osmozy nie daje możliwości kontroli jakości wody po przepływie przez urządzenie. Chcąc dowiedzieć się czy wszystko działa prawidłowo, samodzielnie musimy wykonać test TDS. W przypadku Ecoperla Revo nie ma takiej potrzeby, ponieważ posiada już wbudowany miernik TDS, który na bieżąco sprawdza jakość oczyszczanej wody. O wynikach informuje nas kropelka na wyświetlaczu przy kraniku, zmieniając swój kolor. Niebieski odcień oznacza najwyższą jakość wody, z kolei czerwony oznacza prawdopodobną potrzebę wymiany membrany osmotycznej lub wkładów filtracyjnych. To bardzo wygodne rozwiązanie, dające pewność najwyższej jakości.

Doskonałe parametry techniczne

Odwrócona osmoza Ecoperla Revo może pochwalić się doskonałymi parametrami pracy. W ciągu minuty możemy nalać aż 1,6 litra wody. Jest to woda smaczna, o właściwej barwie i zapachu, w pełni bezpieczna. To idealna alternatywa wody sprzedawanej w plastikowych, jednorazowych butelkach. Ecoperla Revo zapewnia także jeden z najniższych możliwych odrzutów do kanalizacji. Jest to jedynie litr na dwa litry pozyskanego produktu! To bardzo mało w porównaniu ze standardowymi modelami, w których ta proporcja wynosi 4-5 litrów odrzutu na litr idealnie oczyszczonej wody.

Być może właśnie jej potrzebujesz do swojej kuchni!

Wszystkie przedstawione w artykule cechy wskazują, że Ecoperla Revo może być doskonałym kandydatem do nowoczesnej kuchni. Zachwyca stylem, jakością wody, jaką można otrzymać, zabezpieczeniami i niskimi kosztami eksploatacyjnymi. To komfort i luksus, jakiego trudno oczekiwać od wielu urządzeń tego typu obecnych na rynku. Spróbuj w swojej kuchni!