Zmiękczacz wody jest najlepszym sposobem na miękką wodę w domu! To spore oszczędności, świetny stan instalacji sanitarnej i kotła grzewczego, a przede wszystkim brak problemów z osadami, lepsze efekty prania, doskonała kondycja skóry i włosów po kąpieli. Można to wszystko osiągnąć w sposób szybki, tani i wydajny! Pomocne mogą być nowe zmiękczacze wody od polskiej marki Ecoperla! Poznajcie Ecoperla Softcab!

Wśród produktów polskiej marki Ecoperla właśnie pojawiły się nowe. To trzy niezwykłe zmiękczacze wody w kompaktowych, solidnych i funkcjonalnych obudowach. Ecoperla w tej serii postawiła na solidne produkty w rozsądnej cenie. W serii są trzy rozmiary do wyboru:

  • Ecoperla Softcab 12 – model najmniejszy z serii, dla 1-2 osób. Dobrze nadaje się do montażu zarówno w domu jednorodzinnym, jak i w bloku. Zajmuje malutko miejsca
  • Ecoperla Softcab 25 – dobry sprzęt dla 3-4 osób. Dostarczy idealnie miękką wodę w całym domu. Jest bardzo ekonomiczny
  • Ecoperla Softcab 35 – duży zmiękczacz wody odpowiadający potrzebom 5-6 i więcej osób. To naprawdę duża wydajność zamknięta w niewielkiej obudowie

Zmiękczacze wody, które zajmują niewiele miejsca

Ecoperla Softcab jest serią zmiękczaczy wody zaprojektowaną w taki sposób, aby zajmować jak najmniej miejsca. Przy tym projektanci zachowali pełnię funkcjonalności. Zmiękczacze wody z tej serii można zamontować we wnękach, przy minimum dostępnego miejsca. Mogą zmieścić się między innymi urządzeniami, w szafach lub zabudowach. Zbiornik na dosypywanie soli znajduje się z przodu. Dostęp do niego jest bardzo prosty i szybki. Dodatkowa osłonka ochrania głowicę z panelem sterującym. Menu jest dostępne w języku polskim, a wyświetlacz jest podświetlany dla większej wygody użytkownika.

Co wewnątrz Ecoperla Softcab?

Wewnątrz zmiękczaczy wody Ecoperla Softcab znajduje się monosferyczna żywica jonowymienna wysokiej klasy, bezawaryjna głowica sterująca Clack, Ecoperla Perfect System dbający o niskie koszty eksploatacji, mieszacz zintegrowany z głowicą sterującą oraz wszelkie zabezpieczenia antyzalaniowe. Na całe urządzenie przysługuje aż 10 lat gwarancji!