Ecoperla Slimline już od teraz jest dostępny z WiFi! To wspaniała seria zmiękczaczy wody, dopracowana w najdrobniejszych detalach! Co warto wiedzieć o zmiękczaczach wody z WiFi Ecoperla Slimline? Dlaczego warto wybrać akurat ten model? Co zaoferował producent?

Ecoperla Slimline jest serią znaną i cenioną nie od dziś. Od końcówki roku 2022 możemy ją jednak zobaczyć w bardzo ciekawej odsłonie, pełnej nowinek i zachwycających dodatków. Najważniejszym z nich zdaje się być moduł WiFi. Ecoperla Slimline jest dziełem polskiej marki Ecoperla, współpracującej z jedną z największych międzynarodowych korporacji – Pentair. Owocem tej współpracy są trzy trwałe, solidne, wydajne i ekonomiczne zmiękczacze wody z WiFi Ecoperla Slimline. Wyróżnia je nie tylko nowoczesny design, ale również doskonałe złoże monosferyczne i głowica sterująca, działająca w oparciu o elektrozawory. Najbardziej oczekiwane jest jednak WiFi! W serii są: Ecoperla Slimline 14, Ecoperla Slimline 17 i Ecoperla Slimline 24.

WiFi w zmiękczaczach wody Ecoperla Slimline

W zmiękczaczach wody Ecoperla Slimline zetkniemy się z wbudowanym modułem WiFi. To dodatek zwiększający komfort korzystania z urządzenia, dzięki któremu wszystko zawsze można mieć pod kontrolą. Do ściągnięcia jest aplikacja ConnectMySoftener po polsku. Instalujemy ją na telefon lub tablet, wprowadzamy wymagane dane i możemy się cieszyć stałym, zdalnym dostępem do wiadomości o pracy zmiękczacza wody. Wśród najważniejszych opcji można wymienić:

  • Śledzenie zużycia i przepływu wody
  • Kontrola procesu regeneracji
  • Włączenie trybu wakacyjnego
  • Przypomnienia o serwisie
  • Przypomnienia o dosypywaniu soli do zbiornika solanki

Inne dodatki w zmiękczaczach wody z WiFi Ecoperla Slimline

Choć wbudowane w zmiękczacz wody WiFi sprawia, że o serii można mówić jako o produktach w pełni inteligentnych, Ecoperla Slimline są wyposażone w wiele innych funkcji zwiększających wygodę użytkowania, pozwalających poczynić oszczędności. Na przykład dzięki systemowi suchego zbiornika solanki, woda nie stoi w zbiorniku przez cały czas. Zbiornik jest napełniany dopiero przed regeneracją, przez co nie dochodzi do powstawania mostów solnych. Dźwiękowy alarm poziomu soli to kolejne przypomnienie o potrzebie dosypania soli tabletkowanej do zbiornika.

Zmiękczacze wody z WiFi Ecoperla Slimline posiadają szereg dodatków, dzięki którym ta linia jest naprawdę oszczędna. Nie trzeba przeznaczać fortuny na tabletki solne czy wodę na regenerację. Wszystko dzięki obecności ustawień Ecoperla Perfect System, regeneracji UpFlow oraz solankowaniu proporcjonalnemu.