Producent Pentair działa w branży uzdatniania wody już od wielu lat. Swoją karierę rozpoczynało od produkcji głowic sterujących do zmiękczaczy wody. Obecnie produkują całe urządzenia filtracyjne zarówno do gospodarstw domowych, jak też do przemysłu. W tym roku producent zaprezentował ulepszoną serię kompaktowych zmiękczaczy wody Pentair IQsoft. Co nowego znalazło się w tych urządzeniach?

Pentair IQsoft – zmiękczacz wody pełen innowacji

Choć w zmiękczaczach wody z WiFi Pentair IQsoft wprowadzono całą masę zmian kosmetycznych w celu usprawnienia pracy, warto skupić się na czterech naprawdę dużych nowych funkcjonalnościach, które będą miały wpływ na wygodę użytkowania oraz na nasz portfel. Oto i one:

  • Zamontowano dźwiękowy alarm poziomu soli, co ma zwiększać komfort przy uzupełnianiu zbiornika
  • Skrócono czas regeneracji zmiękczacza wody bez zmian w wydajności tego procesu
  • Zredukowano ilość soli potrzebnej na regenerację, dzięki czemu zmiękczacz wody jest jeszcze bardziej oszczędny.
  • Dodano funkcję WiFi, dzięki której będziemy mogli na bieżąco monitorować pracę zmiękczacza wody, sprawdzać ilość soli w zbiorniku oraz przepływ wody

Więcej informacji o zmiękczaczach wody Pentair IQsoft znajdziesz na stronach produktowych, na przykład tutaj: https://www.zestudni.pl/zmiekczacz-pentair-iqsoft-25/

Zmiękczacze wody Pentair IQsoft – wszystko dla wygody użytkownika

Zmiękczacze wody z WiFi można było zakupić już w 2015 roku, jednak w tym przypadku mowa jest o najwyższej klasie, bezawaryjności, ekonomicznej pracy i oczywiście komforcie użytkowania. Z tych powodów warto wybrać zmiękczacze wody z WiFi serii Pentair IQsoft!