Zakwaszenie organizmu – tym obecnie straszą nas eksperci zajmujący się zdrowiem.

Nie bez powodu – zaburzenia równowagi kwasowo – zasadowej dotykają niemal każdego z nas, powodując niemałe problemy zdrowotne:

  • bóle głowy
  • nerwowość i bezsenność
  • problemy skórne
  • spadek odporności organizmu

Jeśli na zakwaszenie organizmu nałoży się druga bardzo częsta przypadłość – niedobór magnezu, zdrowotna katastrofa gotowa. Na szczęście istnieje niezwykle efektywny i dostępny powszechnie sposób na zniwelowanie obydwu wspomnianych problemów zdrowotnych – to woda alkaliczna.

Czym się wyróżnia? I skąd się ją bierze?

Woda alkaliczna to woda o bardzo wysokim, zasadowym pH, rzędu 9,5. Taka woda jest doskonale przyswajalna przez organizm, przywracając fizjologiczne pH organizmu. Ale to nie wszystko, bowiem dzięki bardzo wysokiej zawartości magnezu woda alkaliczna zapobiega stresowi, problemom sercowym, skurczom mięśni czy bezsenności.

Skąd wziąć taką wodę?

Wystarczy zaczarować wodę kranową, a do tego służy wkład rewitalizujący polskiej marki Ecoperla Elixir. Pasujący do każdego filtra kranowego, Ecoperla Elixir wzbogaca wodę kranową w magnez i wodór, co w bardzo prosty i niezwykle efektywny sposób zmienia zwykłą wodę kranową w najzdrowszą wodę świata o uznanych właściwościach prozdrowotnych.

wkład rewitalizujący wodę Ecoperla Elixir