Ecoperla Profine Zero to najnowsza propozycja od polskiej marki Ecoperla. Tym razem produkt jest skierowany do tych, którzy na co dzień chcieliby korzystać z dobrodziejstw świeżej, przefiltrowanej wody pozbawionej groźnych dla zdrowia substancji. Ecoperla prezentuje nietypowy i niezwykle nowoczesny filtr kuchenny. Czy zdobędzie serca klientów?

Co jest niezwykłego w odwróconej osmozie Ecoperla Profine Zero?

Już na pierwszy rzut oka widać kilka różnic między zwykłymi systemami odwróconej osmozy, a Ecoperla Profine Zero. Jedną z nich jest rozmiar oraz fakt, że wszystkie elementy zostały zabudowane. Ten nowoczesny produkt został przystosowany nie tylko do umieszczenia pod zlewem, ale też do schowania na przykład w kuchennej szufladzie. Podłączenie całości i przygotowanie do działania jest dość proste, nie trzeba przy tym pomocy serwisanta. Należy podłączyć jedynie wyjście filtrowanej wody, wejście surowej oraz wężyk prowadzący do kanalizacji.

Kolejną zadziwiającą sprawą jest filtracja oraz jej przebieg. Do działania odwróconej osmozy Ecoperla Profine Zero wykorzystano etap wstępny filtracji oparty o węgiel aktywny. Kolejny etap filtracji obejmuje dwie membrany osmotyczne, które równolegle usuwają z wody wirusy, bakterie oraz inne zanieczyszczenia o niewielkim rozmiarze. Ostatecznie woda przepływa przez wkład z membraną ultrafiltracyjną i węglem aktywnym. Po drodze przepływa jeszcze przez dynamiczny zbiornik ciśnieniowy.

Minerały w wodzie po odwróconej osmozie?

Tak, to możliwe do osiągnięcia bez wkładu mineralizującego wodę. Ecoperla Profine Zero ma mieszacz. Ten element pozwala na regulację poziomu minerałów. Właściciel tej odwróconej osmozy może dostosować jakość wody do własnych preferencji. Ecoperla Profine Zero jest w stanie odpowiednio przygotować wodę do elektrolizy, która zachodzi w jonizatorze wody.

Czysta woda dostępna już zawsze

Głównym założeniem twórców Ecoperla Profine Zero było to, by ich produkt był najlepszą alternatywą wody butelkowanej, dawał możliwość zachowania naturalnych minerałów w wodzie. Dawał możliwość pobierania jej bez żadnych ograniczeń, a ponadto sama eksploatacja była bardzo łatwa i niewymagająca. Ta odwrócona osmoza jest świetnym pomysłem dla osób uwielbiających pić wodę, aromatyczne kawy oraz herbaty. W dodatku pozwala zadbać o środowisko, ponieważ użytkownicy nie produkują już aż tylu odpadów, w tym plastikowych butelek.

Nowoczesny sposób na czystą wodę

Już dziś możesz zadbać o dobre nawyki w nawadnianiu organizmu u całej swojej rodziny. Ecoperla Profine Zero to produkt ekskluzywny, dopieszczony w najdrobniejszych szczegółach. To zupełnie inny filtr kuchenny, który zaskakuje swoją innowacyjnością.