Podobnie jak Ecoperla Multitower, model Ecoperla Multicab to kompaktowa stacja wielofunkcyjna polskiej marki Ecoperla. Jest w stanie oczyścić wodę z żelaza, manganu, amoniaków i związków organicznych, a także zmniejsza stopień jej twardości. Dzięki temu doskonale nadaje się do oczyszczania wody ze studni głębinowej.

Posiada niezwykle wydajne złoże wielofunkcyjne, zbudowane z mieszanki filtracyjnej układającej się w pięć warstw. Przepływając kolejno przez każdą z nich, woda oczyszczana jest z innego typu zanieczyszczeń.

Jak zbudowana jest stacja wielofunkcyjna?

Ecoperla Multicab regenerowana jest przy użyciu przepływu współprądowego oraz roztworu solanki. Dzięki temu połączeniu, złoże wielofunkcyjne oczyszczane jest w sposób kompleksowy. Dodatkowo system ten zapewnia najwyższy poziom filtracji. Estetyczna obudowa wyprodukowana jest z tworzywa sztucznego. Znajduje się w niej zarówno butla ze złożem, jak i zbiornik zawierający sól regeneracyjną.

Głowica sterująca najlepszej jakości to klucz do sukcesu

Stacja wielofunkcyjna Ecoperla Multicab posiada wysokiej jakości głowicę uznanego producenta. Wyposażona jest również w alarm dosypywania soli, który informuje użytkownika o deficycie i konieczności uzupełnienia zbiornika. Dzięki temu woda ze studni głębinowej oczyszczana jest bardziej skutecznie i bezpiecznie.