Nanofiltracja to proces, który w bardzo skuteczny sposób wpływa na zmiękczenie oraz sterylizację wody. Uzdatnia ją, a jednocześnie usuwa wszystkie zanieczyszczenia i bakterie, a także związki koloidalne oraz wielkocząsteczkowe. Nanofiltracja to również bardzo skuteczna ochrona jonizatorów wody przed awarią.

Jaki system nanofiltracji wybrać?

Escoperla Nano jest nowoczesnym i niezwykle skutecznym systemem nanofiltracyjnym polskiej marki. Do jego produkcji wykorzystane zostały najlepsze komponenty, sprowadzane z wielu krajów Europy. System nanofiltracyjny Ecoperla Nano znajduje swoje zastosowanie w gospodarstwach domowych. Służy do poprawy jakości wody pitnej, usunięcia z niej pestycydów, chloru oraz rozmaitych zanieczyszczeń.

Jak to działa?

O wysokiej pozycji systemu Ecoperla Nano na rynku nanofiltracyjnym świadczyć może wysoka skuteczność normalizacji poziomu utwardzenia wody. Do jego redukcji wykorzystywane są specjalne urządzenia, które mogą zmniejszyć utwardzenie nawet o połowę. Całkowite filtrowanie wody w nanofiltracyjnym systemie Ecoperla Nano odbywa się wieloetapowo, ostatecznie przynosząc znakomite efekty uzdatniające.