Strona główna » Blog » Doskonały zapach, smak i barwa wody dzięki kolumnie węglowej

kolumny węglowe Ecoperla

Doskonały zapach, smak i barwa wody dzięki kolumnie węglowej

Słabej jakości woda to problem wielu gospodarstw domowych. Na rynku znajdziemy wiele produktów, które mają na celu uzdatnienie wody, jednak największym zainteresowaniem cieszy się kolumna węglowa polskiej marki z serii Ecoperla Carbotower. Przyczyn jest wiele. Przede wszystkim są to urządzenia wysokiej jakości, które produkuje się wyłącznie z trwałych i solidnych komponentów. Ponadto zapewniają ekonomiczne i bezproblemowe użytkowanie. To od nas zależy, jak często będzie wymieniane złoże. Jego przeciętna żywotność wynosi od 12 miesięcy do 3 lat.

Na czym polega uzdatnianie wody?

Stosowanie kolumny węglowej ma na celu oczyszczenie wody z wszelkich zanieczyszczeń, czy też szkodliwych związków organicznych. Węgiel aktywny zawarty w złożu usuwa chlor oraz jego pochodne. Ponadto znacznie obniża ilość związków organicznych. Różnicę zobaczymy niemal natychmiast. Wodę będziemy mogli spożywać bezpośrednio po nalaniu jej z ujścia wodociągowego. Będzie ona zdrowa i smaczna.

Znajdź swoją kolumnę węglową na https://www.zestudni.pl/kolumny-weglowe/

Eksperci polskiej marki Ecoperla dbają o zadowolenie i wsparcie techniczne swoich Klientów! Kolumny węglowe z serii Ecoperla Carbotower są objęte aż 10-letnią gwarancją! Warto zwrócić na to uwagę przy wyborze odpowiedniego urządzenia filtracyjnego do swojego domu.

Po pierwsze wygoda

Warto dodać, że urządzenia tej marki posiadają specjalistyczną głowicę ręczną, dzięki której możemy maksymalnie obniżyć koszt eksploatacji. Zapłacimy znacznie mniej, niż w przypadku stosowania głowicy automatycznej. To od nas zależy, jak często będzie płukane złoże.

2 comments

  1. Maria Głowacka says:

    Z pewnością po takiej kolumnie tak jest, tak samo jak bardzo poprawia się smak i zapach po dzbanku filtrującym, w którym tez jest węgiel 🙂

  2. Małgosia says:

    Niestety u nas brak miejsca na takie urządzenia 🙁 Ale za to prawdopodobnie weźmiemy filtr kuchenny pod zlew, marzy mi się juz ponad rok jakiś filtr

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.