Filtry Cintropur przeznaczone są do zastosowań domowych oraz przemysłowych. Produkty te wykonane są z najwyższej jakości materiałów syntetycznych, co w połączeniu z odpowiednimi lampami do sterylizacji promieniami UV daje znakomite efekty. Filtry i wkłady Cintropur produkowane są z tworzyw, które zostały dopuszczone do kontaktu z wodą pitną. Jest to poświadczone odpowiednimi certyfikatami oraz dokumentami, dzięki czemu produkty te z powodzeniem wykorzystywane są w wielu branżach, w tym również spożywczych. 

Precyzyjnie zaprojektowane w każdym calu

Cechą charakterystyczną filtrów Cintropur jest bardzo duża wydajność, gwarantująca przy tym niskie spadki ciśnień. Obudowa filtra jest przeźroczysta, co pozwala na utrzymywanie stałej kontroli nad postępującym stopniem zanieczyszczenia każdego użytkowanego wkładu. Filtry Cintropur posiadają wiele obszarów zastosowań. Należy do nich chociażby budownictwo mieszkaniowe, gdzie wykorzystywane są w celu ochrony instalacji sanitarnych zasilanych przy pomocy wody miejskiej, studziennej lub deszczowej. Filtry Cintropur oczyszczają również wodę przed zastosowaniem procesów zmiękczania, naświetlania UV czy też wykorzystaniem stacji odwróconej osmozy.

Sprawdź ofertę filtrów Cintropur na https://www.zestudni.pl/cintropur/

Wydajność, która sprawdza się w przemyśle

W przemyśle filtry marki Cintropur znajdują swoje zastosowanie jako ochrona maszyn, urządzeń oraz instalacji. W rolnictwie służą do oczyszczania systemów nawadniających, filtrowania deszczówki oraz wody studziennej, a także wody przeznaczonej do pojenia hodowanych zwierząt. W efekcie możliwe jest odnotowanie wielu istotnych korzyści, takich jak duży przepływ przy małym spadku ciśnienia, a także trwałość i niezawodność podczas szybkiego i łatwego oczyszczania wnętrz. Filtry Cintropur są ekologiczne i niezbyt kosztowne, a przy tym bardzo ekskluzywne i skuteczne. Dzięki temu ich stosowanie jest opłacalne i pozwala na uzyskanie doskonałych efektów.