Wśród bardzo wielu doskonałych oraz uznanych na rynku produktów Cintropur, dostępne są specjalne serie do filtracji wody o niskiej zawartości zanieczyszczeń. Pozwala to na niezwykle skuteczne oczyszczanie zarówno wód miejskich, deszczowych jak i wód źródlanych oraz wszystkich wód studniowych.

Filtry Cintropur są stosowane w wielu domowych, przemysłowych, rolniczych i instalacjach. Filtry i wkłady Cintropur są wykonane z materiałów, które spełniają wymagania filtracji dla wody pitnej. Dzięki temu z powodzeniem mogą być stosowane w przemyśle gastronomicznym, stanowiąc doskonale zabezpieczenie dla wszystkich urządzeń oraz sprzętów korzystających z ujęcia wodnego.

Moc zalet

Użycie produktów filtracyjnych Cintropur jest związane z osiągnięciem wielu wymiernych korzyści. Przede wszystkim pozwala to na bardzo duże i wolne przepływy ze stosunkowo niskim spadkiem ciśnienia. Prefiltracja odśrodkowa odbywa się przy użyciu cyklonu, co gwarantuje skuteczność, trwałość i niezawodność. Czyszczenie wnętrza filtra jest bardzo łatwe i szybkie, a przejrzysta soczewka pomaga zaobserwować stan zanieczyszczenia w sieci. Dodatkową zaletą jest niski koszt oraz ekologiczny system rękawa filtrującego. W ten sposób można nie tylko uzyskać doskonałą filtrację, ale również przyczynić się do ochrony środowiska.

Więcej informacji znajdziesz na https://www.filtry-do-wody.info/producent/cintropur/

Uzdatnianie wody w pełnym zakresie

Filtry Cintropur pozwalają na bardzo szerokie możliwości uzdatniania wody. Specyficzne modele wyposażone są w specjalny moduł, pozwalający na użycie różnych typów wkładów. Polifosforan jest bardzo skuteczny w zmniejszaniu negatywnych skutków skalowania, a także chroni instalacje. Z kolei węgiel aktywowany umożliwia usuwanie nieprzyjemnych zapachów i smaku wody. Obniża chlor i różne mikroelementy, na przykład w postaci pestycydów i substancji organicznych rozpuszczalnych w wodzie.