Kolumna węglowa polskiej marki z serii Ecoperla Carbotower to idealny sposób na efektywne oczyszczanie wody w gospodarstwach domowych, korzystających z własnego ujęcia, jak też z wodociągu. Dlaczego warto mieć ją w domu? Co należy wiedzieć o tej kolumnie węglowej?

Działanie Ecoperla Carbotower

Kolumna węglowa w swoim działaniu wykorzystuje przede wszystkim węgiel aktywny. Ecoperla Carbotower to urządzenia niezwykle wydajne i skutecznie. Ponadto jego cechą charakterystyczną jest ogromna powierzchnia filtracyjna złoża, które w tym wypadu składa się z węgla aktywnego wytwarzanego z łupin orzechów kokosowych. Ten rodzaj uznawany jest za najbardziej trwały i efektywny.

Jaka głowica sterująca?

W kolumnie węglowej Ecoperla Carbotower zastosowano mechaniczną głowicę sterującą. Dzięki jej wyborowi każdy użytkownik kolumny węglowej sam może dobrać czas i częstotliwość regeneracji urządzenia, co ma bardzo duże znacznie, jeśli chodzi o jego efektywną i satysfakcjonująca eksploatację.
Obecnie istnieje również możliwość wyboru głowicy automatycznej. Dzięki temu urządzenie staje się praktycznie bezobsługowe. Nie wymaga uwagi, ani zaangażowania właściciela.

10 lat gwarancji

Eksperci polskiej marki Ecoperla dbają o zadowolenie i wsparcie techniczne swoich Klientów! Kolumny węglowe z serii Ecoperla Carbotower są objęte aż 10-letnią gwarancją! Warto zwrócić na to uwagę przy wyborze odpowiedniego urządzenia filtracyjnego do swojego domu.

Najważniejsze zalety Ecoperla Carbotower

Ecoperla Carbotower to wysokiej jakości urządzenie wytwarzane na terenie Europy, którego stosowanie daje wiele pozytywnych korzyści. Za największe zalety kolumny węglowej z pewnością można uznać:

  • wysoką skuteczność oczyszczania wody
  • prostotę użycia
  • łatwość oczyszczania złoża (ponadto czynność ta nie musi być wykonywana zbyt często
  • regeneracja kolumny odbywa się jedynie przy pomocy wody
  • węgiel aktywny wchodzący w skład Ecoperla Carbotower jest w pełni naturalny i ekologiczny
  • długa gwarancja urządzenia