Erie Water Treatment działa w branży uzdatniania wody już od wielu lat. Swoją karierę rozpoczynało od produkcji głowic sterujących do zmiękczaczy wody. Obecnie produkują całe urządzenia filtracyjne zarówno do gospodarstw domowych, jak też do przemysłu. W tym roku producent zaprezentował ulepszoną serię kompaktowych zmiękczaczy wody Erie IQsoft Eco. Co nowego znalazło się w tych urządzeniach?

Zmiękczacz wody pełen innowacji

Choć w zmiękczaczach wody Erie IQsoft Eco wprowadzono całą masę zmian kosmetycznych w celu usprawnienia pracy, warto skupić się na czterech naprawdę dużych nowych funkcjonalnościach, które będą miały wpływ na wygodę użytkowania oraz na nasz portfel. Oto i one:

  • Zamontowano podświetlenie w zbiorniku na sól tabletkowaną, co ma zwiększać widoczność przy uzupełnianiu zbiornika
  • Skrócono czas regeneracji zmiękczacza wody nawet o połowę. Zmiękczacz z największą ilością złoża w serii zamiast regenerować się 110 minut, regeneruje się tylko przez 59.
  • Zredukowano ilość soli potrzebnej na regenerację, dzięki czemu zmiękczacz wody jest jeszcze bardziej oszczędny.
  • Dodano funkcję WiFi, dzięki której będziemy mogli na bieżąco monitorować pracę zmiękczacza wody, sprawdzać ilość soli w zbiorniku oraz przepływ wody

Więcej informacji o zmiękczaczach wody Erie IQsoft Eco znajdziesz na stronach produktowych, na przykład tutaj: https://www.zestudni.pl/zmiekczacz-erie-iqsoft-eco-26/

Wszystko dla wygody użytkownika

Zmiękczacze wody z WiFi można było zakupić już w 2015 roku, jednak w tym przypadku mowa jest o najwyższej klasie, bezawaryjności, ekonomicznej pracy i oczywiście komforcie użytkowania.